Obľúbená voľba do rodinných domov: Sekcionálne brány

Spôsob ich zhotovenia umožňuje dosiahnuť maximálnu úsporu priestoru pre auto zaparkované v garáži a na príjazdovej ceste. Takmer neobmedzené možnosti povrchovej úpravy umožňujú vytvoriť inovatívne a jedinečné riešenia.

Sekcionálne brány sa dajú prispôsobiť rôznym typom garáží a ich rôznym šírkam – sú vhodné aj pre dvojgaráže. Vysoký štandard zhotovenia brány zaručuje pohodlie, bezpečnosť, jednoduché ovládanie a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

BEZPRELISOV, PROFIL 60 mm

Najteplejšia garážová brána, navrhnutá s cieľom dosiahnuť väčšiu enegetickú úspornosť našich domov. Výnimočne vysokú mieru izolácie zabezpečuje zateplené panely s hrúbkou zväčšenou na 60 mm po celej výške, zosilnený systém tesnení a do detailov vypracovaná konštrukcia.

ÚZKE LISOVANÉ DETAILY

Úzke lisované detaily patria medzi moderné vzory, ktoré sú vhodné pre rodinné domy rôzneho štýlu. Jednou z predností tohto prevedenia je atraktívna cena za vysoko kvalitný produkt.

ŠIROKÉ LISOVANÉ DETAILY

Široké lisované detaily je povrchová úprava, ktorá je vhodná nie len pre tradičné, ale aj moderné rodinné domy. Sú zaujímavou alternatívnou úzkych lisovaných detailov.

KAZETY

Kazetový vzor odporúčame ľuďom, ktorí dokážu oceniť čaro a teplo domova v tradičnom alebo rustikálnom štýle.

Výber farieb

Farby zahŕňajú viac ako 200 odtieňov RAL, 1950 odtieňov NCS, a originálnu kolekciu dyhy vrátane moderných drevených vzorov a kovových antracitov.