Motorizované brány sú dôležitou súčasťou pohodlnejšieho života. Tiež sa vám nechce vystúpiť z auta, otvoriť ručne bránu, prejsť autom a zase vystúpiť a zavrieť za sebou? To je minulosť! Dnes je motorizácia brán už takmer samozrejmosťou..

Hlavné výhody motorizovaných brán

Otváranie brány z pohodlia auta diaľkovým ovládačom

Očakávate kuriéra? Nechajte, aby vám balíček nechal v garáži. Otvoríte bránu a garážovú bránu z vášho chytrého smartfonu nech ste kdekoľvek. Vďaka vonkajšej kamere môžete skontrolovať, či je všetko v poriadku.

S garážovou bránou od Bevaxu si môžete hocikedy v mobilnej aplikácii skontrolovať , či je vaša brána skutočne zatvorená.

Čo poskytujeme zákazníkom už takmer 30 rokov?

Máme skúsenosti

Montujeme už viac ako 30 rokov, preto sa môžete na kvalitu našej práce na 100% spoľahnúť.

Kľudne sa spýtajte

Máte otázky? Na čísle 0918 899 659 Vám od pondelka do piatku radi poradíme:)

Kvalita a cena

Najlepšia reklama je tá z úst do úst od zákazníkov, preto montujeme kvalitne a za rozumnú cenu.

Servis 24/7

Ak sa predsa niečo pokazí, poskytujeme zaručný aj pozáručný servis. Ak potrebujete súrne pomoc a situácia nám to dovolí, vieme prísť aj do pár minút.

Cenová ponuka

Cenovú ponuku robíme prakticky obratom. Kontaktujte nás a my Vám povieme orientačnú cenu. Prípadne si dohodneme obhliadku a všetko presne zameráme a povieme Vám presnú cenovú kalkuláciu.

Doplnkové služby

Za ten čas sme sa naučili robiť všeličo, od montáže garážových brán, revízií až po vonkajšie žaluzie na všetky typy objektov. Pozrite si všetky naše služby.